קלינרס מכבסה וניקוי יבש

שמיכות הפוך שלנו מלוות אותנו במשך חלק גדול מהשנה (ויש כאלה שישנים איתן במהלך כל השנה). אנחנו ישנים איתן, הן חשופות לאבק, זיעה, נוזלים ועוד ובדומה לכל טקסטיל שאני משתמשים בו, מצריכות ניקוי בתדירות מספקת בכדי להיות היגייניות ובריאות לשימוש.

שימוש בשמיכות פוך ללא ניקוי תדיר שלהן (או לפחות בחילופי העונות), יכול להשפיע על תדירות התקפי אלרגיה, על איכות השינה וכמובן שעל ההיגיינה שלכם בזמן השינה.

כיבוס וניקוי שמיכות פוך

ניקוי של שמיכת פוך היא עבודה למקצוענים. כאלה שמבינים בתחום וידעו לשמור על שמיכות הפוך שלכם.

לכבס שמיכות פוך או לנקות שמיכות פוך בצורה עצמאית בבית, זאת משימה מאתגרת שאף יכולה לגרום לנזק לשמיכת הפוך שלכם עקב שימוש בטמפרטורה לא מתאימה, חומרים שאינם ״בריאים״ למילוי השמיכה, ייבוש לא מספק לפני האחסון ועוד.

ההמלצה שלנו לשמירה על שמיכות הפוך שלכם לאורך זמן, היא בחירה בניקוי שמיכות פוך יסודי ומקצועי על ידי צוות המומחים של קלינרס.

ניקוי שמיכות פוך איך עושים את זה?

ניקוי של שמיכת פוך במכבסה מקצועית כמו מכבסת קלינרס, נעשה באמצעות חומרים המתאימים לשימוש בניקוי שמיכות, בטמפרטורה הנכונה ובהתאמה מלאה לסוג השמיכה שלכם. בתהליך הכביסה אנו עושים מאמצים להסרת כתמים קשים (כמו כתמי עמידה) ולהחזיר אליכם את השמיכה או השמיכות שלכם כשהן נקייות, ריחניות ומוכנות לשימוש.

מנקים את כל סוגי שמיכות הפוך

קיימים כיום סוגים רבים של שמיכות פוך מחומרים שונים, במילוי שונה, פוך אמיתי, פוך אווז, פוך סינטטי ועוד. המקצוענים של מכבסת קלינרס יודעים להתאים את אמצעי ושיטות הניקוי הנכונות לסוג השמיכה שיש ברשותכם וכך לשמור עליה במהלך תהליך הניקוי.

מהמכבסה ישר לשימוש בבית

אנחנו במכבסת קלינרס, מאמינים כי ישנם שני תנאים בסיסיים לשירות מעולה כפי שאנו רוצים לספק ללקוחות שלנו בהרצליה הראשון הוא עמידה בלוח הזמנים, מכיוון שכביסה בזמן היא תנאי הכרחי לשביעות רצון הלקוחות שלנו. התנאי הבסיסי השני, הוא לדאוג לכך שהכביסה שלכם מוכנה לשימוש באופן מיידי.

אנו נדאג להחזיר לכם את השמיכה נקייה, מחוטאת ועם ריח מעולה שיעשה לכם חשק להתכרבל בפוך בכל עונה בשנה.