מבצע

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח זו לא אגדה. הגיע הזמן לטפל בשטיח ולבצע בו ניקיון יסודי אשר יחזיר את הברק האיכותי ואת הרכות שבו, בצורה שנוכל ליהנות לשבת עליו שוב ממש כמו בימים הראשונים שהגיעו אחרי שקנינו אותו.

הטובים לשטיח

למרות גודלו ומשקלו, אינכם צריכים להתמודד עם ניקיון השטיח לבדכם, מזל שיש לכם קלינרס. חברתנו מציעה שירותי ניקוי שטיחים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מומחי הבד שלנו יודעים כיצד לגשת לכל סוגי הבד השונים, ומתוך כך, מתמחים הם באריגים עדינים ומיוחדים כמו שטיחים.

כבר איתכם

לאחר שיחה קצרה, נציג מאיתנו יוכל להגיע לביתכם ולאסוף את השטיח המבוקש, בכדי לחדש אותו לחלוטין עבורכם. הניקיון מתבצע באמצעות כלים ייחודיים וטכנולוגיה מיוחדת, אשר מאפשרים את הניקוי של השטיח בצורה יסודית, מבלי לפגעו במרקמו.

ניקוי-שטיחים
מכבסת קלינרס לוגו

מעוניינים להשתמש בשירותים שלנו?

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור השירות אותו אתם צריכים. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

ניקוי שטיחים הרצליה

אחד מהדברים החשובים יותר בכל עסק או בית זה הניקיון וכך, כאשר נכנסים לכל חלל מסוים, הדבר הראשון שלוכד את העין זה השטיח שעליו יישק דבר.

עומדים לקבל בקרוב לקוחות חדשים או אפילו עומדים בעיצומה של סגירת עסקה שחשובה לכם מאוד? לא תאמינו עד כמה העיצוב חשוב אבל קודם לכן, שאותו שטיח נקי שיעיד לא מעט על העיסוק שלכם והרצינות שלכם ביחס לכל השאר.

מחפשים ניקוי שטיחים בהרצליה? אם אתם גרים באזור וצריכים שירות של ניקוי שטיחים שיתבצע באהבה ועם מקסימום מקצועיות, כדאי שתמשיכו לקרוא כל מה שנחוץ כדי שהשטיח שלכם יקבל אתכם ואת הבאים בסבר פנים יפות.

מה כולל שירות של ניקוי שטיחים?

ניקוי שטיחים הרצליה כולל בתוכו אין ספור של מטלות אשר בסופן הלקוח שלכם יהיה מרוצה, האורחים שלכם ירגישו בבית ובמי שבזה הרגע רצה לסגור אתכם עסקה חשובה, ילך על זה בעיניים עצומות, הפעם הכול בזכות ניקוי שטיחים הרצליה שבוצע ממש אצלכם בבית הלקוח. מה מנקים ומה זה כולל? בעיקר את כל סוגי השטיחים החל בשטיחים על הרצפה, על הקיר, שטיח פרסי, קווקזי, אוזבקי וגם שטיחים רגילים או סינטטיים.

כמו כן, הניקיון יכלול בתוכו פעילות בבית הלקוח, איסוף והחזרה של השטיח בדיוק מהמקום שהוא נלקח. כל שטיח יעבור את כל המבדקים ורק לאחר הבנת חומר הגלם יותאמו לו החומרים הטובים ביותר שיעשו את המלאכה של הניקיון בצורה המיטבית.

כל שטיח זקוק לניקיון של כמה וכמה שלבים והכול כדי להגיע עד לעומקו של הסיב החל בניעור של השטיח, השרייה של השטיח, שטיפה ובו זמנית הקרצוף עם חומרי הגלם המותרים. בגדול הרעיון הוא לשמור על השטיח גם כשהוא עובר ניקיון מאסיבי ולכן, השיטות הנכונות הן אלה המושתתות על שימוש בכל מה שניתן כך שסיב השטיח לא יפגע ולא יישבר.

כמו כן יש לוודא כי הניקיון שיתבצע לא יגרום לשטיח להתכווץ ובטח שלא לעבור עיוות מה שקורה לרוב כאשר פונים לגופים שאינם מבינים או מנוסים במלאכה זו.

בסיכום חלק זה, חשוב מאוד למצוא נותני שירות אשר יבצעו את המשימה על הצד הטוב ביותר וימנעו כך או כך את הבלאי העלול להיראות בקלות על גבי השטיח.

ניקוי-שטיחים

מה עושים עם שטיחים ישנים או בעלי ערך סנטימנטלי גבוה?

אם ירשתם את השטיח ממישהו שאיננו עוד והשאיר לכם את המזכרת הזו, לבטח חשוב לכם לשמור על השטיח במיטבו כך שיזכיר לכם בכל פעם את חשיבותו. כאן, אנחנו מבינים את הדברים ומתחשבים בכך שאנו מבצעים רק ניקוי ידני מתאים.

כמו כן, אם קיים בכם הצורך לשמור על סביבה ירוקה ונקייה, גם את זה אנחנו מביאים בחשבון ומבצעים באמצעות סילון מים, הברשה עדינה וסחיטה תוך כדי שימוש בחומרים אקולוגיים. בסוף ההליך, אנו עורכים בדיקה נוספת, מייבשים את המקום ומוודאים כי השטיח אכן ראוי להשבתו, הפעם חף מכתמים ולכלוך.

באילו חומרים משתמשים לצרכי ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה ומה חשוב לדעת?

אם תהיתם באשר לשימוש בחומרים המתאימים הרי שאצלנו בקלינרס לא פוסחים על שום דבר ובטח לא על הכללים והחומרים הידידותיים, ללא כימיקלים, עם תו תקן מורשה ובעיקר חומרים שיכולים להיטיב עם השטיח שלכם ובו זמנית לא לפגוע באיכות הסביבה.

מהן השיטות המסורתיות לניקוי שטיחים?

חשוב מאוד לעבוד עם ציוד חדשני וכך גם בקלינרס, מאמינים כי כל משימה שתבוצע תצייד אתכם בשירות איכותי בזכות מברשות איכותיות המתאימות לא רק לסוג השטיח אלא גם לגילו ולמצבו הנוכחי.

מה ההבדל בין ניקוי שטיחים יבש לניקוי רטוב?

זה מאוד תלוי, אם רוצים לשמור על צבעם של השטיחים אין ספק כי הניקוי הרטוב הוא הדבר . כמו כן, אם מדובר בשטיח שהצבע שלו לא יציב אזי כפי שכבר צוין עדיף לבצע את הניקוי בצורה עדינה ומבוקרת.

בשלב הבא, הייבוש של השטיח יתבצע בצורה עדינה גם הוא תוך כדי התחשבות בטמפרטורה הנדרשת ואשר יכולה לתת את המענה לייבוש טבעי ונכון. לכאן או לכאן, לאחר שהשטיח עובר את מבדק האיכות אפשר בהחלט להשיב לכם אותו בדיוק בזמן ובמועד שנקבע מראש כי ככה זה קלינרס מבטיחים ומקיימים מראש!

איך מנקים שטיח מקיר לקיר?

בקלינרס מנקים את כל סוגי השטיחים וכפי שצוין גם נותנים את מלוא היחס לאבק שמצטבר על השטיחים שנמצאים מקיר לקיר.

כמו שאר השטיחים, גם כאן נעביר את השטיח את כל הבדיקות הראשוניות, נלמד את מצב השחיקה וכן את רמות המשקעים ומיד נפצח בפעולות כדלקמן”

  • שטיפה התחלתית כדי להסיר את השאריות הראשוניות של האבק
  • ניקוי חזק במיוחד והתאמת סוג הניקוי (יבש או רטוב) לפי סוג השטיח.
  • פעולות קרצוף, ניקוי והכי חשוב, התמקדות גם בכתמים ובסופו של דבר שטיפה אחרונה.

איך מנקים שטיח – כך עובדים המקצוענים שלנו

אם אתם רוצים לשמור על איכות השטיח שלכם לאורך זמן, אזי ברוכים הבאים לקלינרס, נבחרת המקצוענים שמגיעה עד אליכם, לוקחת את השטיח ומחזירה אותו כך שלא תכירו אותו!

מאיפה זה מתחיל? בקלינרס מבינים את הצורך שלכם ולא פוסחים על שום שלב ושלב בניקוי הזה. כאמור, השלב הראשון הוא להבין מה הבעיה, באיזה כתם מדובר? רק לאחר שמבינים את הבעיה ממשיכים הלאה לשלב הבא.

מרגע שמאבחנים את הפגמים ואת מה שצריך לנקות ולהסיר אפשר לעדכן אתכם אם אתם מסכימים לשינויים שיתבצעו ומיד לאחר מכן להתחיל במלאכה. בשלבים הראשוניים השטיחים שלכם יעברו ניעור רציני כדי לסלק את החול, האבק וכל מה שנמצא ואפשר למגר בקלות. הניעור יתבצע בצורה מבוקרת וכמו כל שאר הכלים והידע והמכונות, המקצוענים של קלינרס יבצעו זאת בצורה קפדנית ומבוקרת.

אפשרות נוספת היא להשרות את השטיח כדי לרכך אותו, להסיר את כל הכתמים, למגר את השומנים ואם יש לכלוך קשה לטפל גם בו. יש כתמים שמסרבים לרדת מהשטיח? בשלב הזה המקצוענים שלנו יתמקדו על הכתמים באופן נקודתי וימגרו את הלכלוך כך שהצבע יישאר ולא ידהה.

יש לכם שטיחים עדינים יתר על המידה? במצב הנ”ל גם זה יילקח בחשבון וכאן נבחרת העובדים שלנו יבצעו ניקוי מאוד נקודתי ועדין כך שהצבע לא ייפגע. זהו, עכשיו כשאתם כבר יודעים את הכול הגיע הזמן לתת את הפינוק השווה ביותר לשטיח שלכם!

גרים בהרצליה והסביבה? בואו לפנק ולהקטין את בלאי השטיח שלכם כיד המלך!

שירותי נוספים שאנו מעניקים:

ניקוי וילונות >>>

כביסה למוסדות >>>

לפרטים נוספים חייגו: 077-6707386, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף!